Emotikony nie tylko dla dzieci

roboczy.debesciak.org.pl

Wygląda na to, że te małe znaczki opanowały już cały świat nie tylko młodzieżowych komunikatorów. Okazuje się, że są stosowane również przez dorosłych podczas rozmów na portalach randkowych.

W niektórych tego typu serwisach można spotkać specjalnie opracowane emotki, które mają na celu pomóc w rozmowie, czy nabrać śmiałości. Czasem łatwiej kliknąć jakąś buźkę, czy stworzyć swoje własne zdanie.

Znajdziemy również ich wersje niecenzuralne dostępne tylko dla pełnoletnich osób, no ale cóż nie będę ich tutaj przytaczać, bo sama czuje się lekko zniesmaczona. Niemniej jednak warto wykorzystać te bardziej przyjazne i popularne serduszka, podobasz mi się, czy może wybierzemy się na kawę.

Jest ich równie dużo, jak tradycyjnych buziek, dlatego każda rozmowa może być urozmaicona znaczkami, czy kolorowymi obrazkami w postaci buziek. Dorośli nie tylko w kontekście randki i poznania drugiej połówki stosują takie emotki, dzisiaj są one już tak popularne, że zdarza się nawet otrzymać sms od dziadka z uśmiechniętą buźką na końcu.

smycze.faktymity.com.pl