Emotikony w lepszej wersji

www.biegdlapokoju.pl KC

Wyrażanie emocji i naszego samopoczucia nie było jeszcze nigdy tak łatwe. Odkąd pojawiły się emotikony, szczególnie w ich graficznej postaci stały się kolorowym dodatkiem naszych rozmów.

Co więcej te wesołe buźki, nawet gdy wyrażają złe emocje, są odbierane pozytywnie. Dodatkowo wprowadzona modyfikacja w postaci ich animowanej wersji pozwala na jeszcze ciekawszą formę.

Buźki dzisiaj mogą się ruszać, wobec czego są w stanie wykonywać ruchy w płaszczyźnie, jak i w pionie. Posiadają możliwość, która pozwala im podskakiwać, ruszać ręką, wykonując ruch machania na dowidzenia, czy też turlać się w linijce tekstu.

Takie wersje dodają uśmiechu, same spojrzenie na żółtą buźkę, która mruga do nas okiem poprawia humor automatycznie. Takie modyfikacje są potrzebne w dobie rozwoju technologii, po to aby się nie znudziły, czy nie spowrzechniały.

Dlatego też owe emotki, nie są już tylko graficzną okrągłą buźką z różnymi układami ust. Zostały obdarzone dodatkowymi elementami, o których opowiem w następnym artykule.